17:18
StarGhost Звездные призраки обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

StarGhost Звездные призраки обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

StarGhost Звездные призраки обзор онлайн ігри, реєстрація, іграти

Зоряні привиди космічна ігра

Зіркові Привиди StarGhosts - нова браузерна ігра в стилі MMORPG 2014 року в якій вам належить відкрити для себе світ безкрайнього космосу і приголомшливих битв. Створіть свій унікальний корабель і борозните простори всесвіту десь в далекому майбутньому. Подорожуючи по світі зіркових привидів, знищуючи монстрів або збираючи ресурси, кожен гравець може заробити реальні гроші. Світ у ігрі по-справжньому величезний і для початку гравцеві не потрібно завантажувати клієнт, а всього лише скористатися браузером. 

Зіркові Привиди є ідейним послідовником легендарної ігри Космічні Рейнджери. Команді розробників StarniGames вдалося відтворити геймплей легендарної ігри, а також створити безліч нововведень і особливостей. Творці з самого початку надихалися ігрою Космічні Рейнджери і навіть планували назвати ії Космічні Рейнджери Онлайн. 

Щоб потрапити в дивовижний світ космічних пригод, геймеру потрібно пройти максимально легку реєстрацію на сайті ігри Зоряні Привиди. Після реєстрації гравець побачить досить знайомий геймплей і музичний супровід. 

З моменту виходу оригінальних Космічних Рейнджерів пройшло багато часу і навіть HD-перевидання не може зрівнятися з графікою StarGhosts. У плані графіки ігра виглядає просто чудово, враховуючи той факт, що ігровий движок використовує найсучасніші графічні технології. 

Для більшої видовищності і реалізму розробники замінили покроковий бойовий режим на баталії в реальному часі. В Star Ghosts досить розвинене прокачування персонажа, яка дозволяє гравцеві вдосконалити свої космічні кораблі і отримувати максимальну кількість ресурсів. Крім цього, в грі є свій ринок, який дозволяє купувати нові деталі для своїх кораблів, а також продавати старі або непотрібні предмети і деталі. 

StarGhosts фото

Гравці, люблячі битви з розумним противником, можуть скористатися проробленим PVP-режимом. Всесвіт ігри Зоряні Привиди по-справжньому величезний, тому геймера чекають масові битви і сутички з підступними босами, а також велика кількість відеоквестов. 

Ігра StarGhosts онлайн Зоряні Привиди є досить молодою, тому розробники доповнюють її різними режимами боїв, а також вносять багато деталей, що запам'яталися гравцям з часів рейнджерів і нові, які сподобаються новачкам. 

StarGhosts видео обзор

Підводячи підсумок, можна впевнено назвати StarGhosts ідейним послідовником рейнджерів, яка дозволяє гравцеві подорожувати по дивовижному світі, збираючи ресурси і вступаючи в сутичку з безліччю монстрів. До того ж нам дають можливість заробляти реальні гроші вже в перші години ігри, тому прокачивая ваш корабель, і відвідуючи небезпечні місця ігрового всесвіту, ви зможете заробити більше грошей.

Офіційний сайт StarGhosts: http://starghosts.com

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: космічна ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх