16:18
Steam Battle обзор, відео онлайн, реєстрація в ігрі

Steam Battle обзор, відео онлайн, реєстрація в ігрі

Steam Battle обзор, відео онлайн, реєстрація в ігрі

Steam Battle онлайн ігра. Війна на паровій техніці

Поки розробники Танки онлайн заманюють гравців новою фізикою, а Gaijin Entertainment зі скрипом і скреготом намагаються впихнути наземні бої в War Thunder, замаячило на горизонті нове, куди більш оригінальна розвага. Ігра Steam Battle - добротний екшен від ще однієї російської компанії Wildwolf погрожує незабаром якщо не потіснити адептів жанру з п'єдесталу пошани, то хоча б додати до нього ще одну сходинку.

Гра являє собою аркадний варіант наземних і повітряних боїв з використанням декількох видів техніки. Щось подібне можна бачити в Metal War Online, однак Steam Battle онлайн пропонує більш цікавий сеттінг. Замість футуристичних і стерильних баггі і недотанков, новий проект дозволяє поганятися на дивних, а іноді і просто неможливих з точки зору логіки механізмів, батьківщина яких абсолютно точно перебуває в якомусь паралельному всесвіту.
Власне кажучи, сама назва гри говорить про те, що саме вам доведеться керувати. Замість високотехнологічних силових агрегатів вас чекають тарахтящі які плюються димом парові двигуни, замість гуми і пластика - шестерні іржаві і величезні заклепки, замість лазерів і трасуючих куль - портативні вежі Тесла і механічні кулемети. Загалом, маємо класичний стімпанк, брутальний і одночасно комічний.

Головними дійовими особами в Steam Battle online виступають безглузді позашляховики і ще більш безглузді вертольоти, які виглядають як продукт контакту не надто розумної дитини з конструктором часів СРСР. При цьому гра пропонує великі можливості для кастомізації техніки. В ангарі новий баггі можна зібрати буквально з нуля, причому якихось обмежень у цьому плані не існує - при бажанні ви можете встановити на свій наземний або літальний апарат кулемет, який буде більше, ніж вся інша конструкція.

Steam Battle игра

Битви в Steam Battle пропонують кінські дози екшену. Ефект посилюється гіпертрофованої фізикою, яка перетворює кожну сутичку в виверження уламків різного ступеня ржавости. Про якихось тактичних вишукуваннях говорити поки не доводиться - бої в Steam Battle більше нагадують безглузду й нещадну війну, проте саме цим гра і приваблює. Адже саме таких, безглуздих і невпинних битв багатьом не вистачає. 

Steam Battle видео обзор

Будемо сподіватися, що гра продовжить свій розвиток і в найближчому майбутньому зможе стати хорошим способом вимкнути мізки після важкого робочого або навчального дня і відірватися поповній.

Steam Battle офіціальний сайтhttp://steam-battle.ru
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Steam Battle видео, Steam Battle онлайн, танкі, Steam Battle, ігра з клієнтом, шутер, Steam Battle обзор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх