01:39
Stronghold Kingdoms обзор, ігра онлайн, реєстрація в ігрі

Stronghold Kingdoms обзор, ігра онлайн, реєстрація в ігрі

Stronghold Kingdoms обзор, ігра онлайн, реєстрація в ігрі

Stronghold Kingdoms стратегія онлайн

Stronghold Kingdoms - перша багатокористувацька free-2-play стратегія в серії Stronghold, що дозволяє будувати, розвивати та завойовувати села в середньовічному сеттінгу. Вона пропонує вам можливість зіткнутися з тисячами інших гравців в масових баталіях, досліджувати різні технології, укладати дипломатичні союзи і багато іншого.

Задайте своєму приятелеві питання про те, скільки він знає представників MMORTS, і він майже напевно розведе руками, немов непідготовлений до уроку школяр. Здавалося б, незвичний жанр - відмінний полігон для експериментів, досліджень та інновацій, а на розум приходить лише три гри. Недоведених до розуму Полный пиUrban Rivals, в якій рівень бонусів і поблажок для «преміум»-гравців пішов за межу розумного, і браузерна (чому і несерйозна) My Lands. На жаль, ігрі Stronghold Kingdoms онлайн тягнутися до них, як до зірок і високо, і гаряче.


Однак випробувати її все ж варто - встановлена гра просить всього жалюгідні 5 мб на жорсткому диску. Такий підхід розробників моментально бентежить. У часи, коли проекти на Unreal Engine 3 готуються запускати в браузері, змагання в Quake Live влаштовували всі, кому не лінь, а Electronic Arts навіть анонсувала Command & Conquer Tiberium Alliances, зроблену цілком за допомогою HTML 5, дивуєшся - чому Firefly Studios не пішла по тому ж шляху? Замість цього нам пропонують завантажити клієнт, в якому абсолютно немає звуків, а музика повторюється через чотири композиції.

Stronghold Kingdoms игра

Архаїчний інтерфейс нагадує про ігри, які ми встановлювали на Windows 95, бідно анімовані юніти і будівлі навіюють теплі асоціації з оригінальною Stronghold, а тисячі рядків меню з першого погляду натякають на те, що більшу частину часу будуть віднімати саме вони.


Тих, кого програмні труднощі минали стороною, чекає величезна карта для заселення. Своя для кожного континенту. Наприклад, для громадян СНД на вибір постануть Казахстан, Туркменістан, Західна і Південна Росія, Північна Білорусь, Східна Україна та інші регіони. Спочатку у володінні сільського дурника буде маленьке село з коморою і складом. Надалі під керівництвом авторитетного васала виявиться неприступна фортеця і безліч підконтрольних провінцій. Популярність прийде не відразу. Як і всім нормальним людям, підданим подобаються мінімальні податки, їжа в надлишку для того, щоб набити черево, і випивка яка тече річкою. Вмудритеся створити державу мрії - і народ неодмінно потягнеться до вас.

Маленькі кільця Stronghold Kingdoms стиснуті настільки щільно, що відсутність логіки в цьому ланцюжку не знайдеться навіть під мікроскопом. Посаджені яблуні та ловля риби - ситий народ; дорогий бенкет - піддані задоволені; для того, щоб озброїти селян, потрібно золото; без вільних хатин не заселити робітників; без покупки землі не побудувати нові села. Розвиток будь-якої держави спирається на науку. Тому мечники, арбалетникі, обладунки не з'являться самі собою, кам'яні стіни і церкви не збудувати без відповідних досліджень так само, як не можна розвідати територію або почати торгувати з сусідами без розвитку необхідних гілок.


На жаль, саме в цьому відношенні Firefly Studios вирішила показати свої капіталістичні зуби і дати переваги гравцям з повними гаманцями. Кожна нова споруда завжди буде коштувати дорожче, будь-яка технологія буде розвиватися повільніше, а наступний селянин обов'язково прийде пізніше попередніх. Набридло чекати цілу годину? Купуйте бонусні карти, які прискорять ці монотонні процеси. Через деякий час без поблажок в Stronghold Kingdoms online як весняний сніг починає танути найголовніше - сама гра. Нерідко трапляються ситуації, коли не можна купити будівлю, не маючи в розпорядженні досить каменю, каменоломню - без деревини, а потрібний ресурс, що замикає коло, виявиться в скарбниці через п'ять годин. І єдине, що можна порадити в такій ситуації - це натиснути alt+tab, зайнятися іншими справами або розлучитися зі своїми кровними.

Stronghold Kingdoms видео обзор


Саме тому Stronghold Kingdoms неможливо оцінювати за допомогою звичних балів. Спочатку ця гра дійсно затягує, пробуджує бажання розібратися у всіх тонкощах, купити кілька сіл і «дослужитися» до максимально високого звання принца. Але з кожною секундою, як наркотик (або «Весела ферма»), вона вимагає більшу дозу. А такі асоціації для гарного проекту явно неприйнятні.

Офіціальний сайт Stronghold Kingdomshttp://ru.strongholdkingdoms.com
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Stronghold Kingdoms ігра, Stronghold Kingdoms, Stronghold Kingdoms видео, ігра з клієнтом, стратегія, Stronghold Kingdoms обзор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх