23:09
Taern Online (Гордость Таэрна) обзор ігри, реєстрація, офіціальний сайт

Taern Online (Гордость Таэрна) обзор ігри, реєстрація, офіціальний сайт

Taern Online (Гордость Таэрна) обзор ігри, реєстрація, офіціальний сайт

Гордость Таэрна браузерна онлайн ігра

Гра Taern Online- прекрасний браузерний проект, виконаний в улюбленому багатьма жанрі MMORPG. В якості розробників гри виступили польські фахівці. І їм вдалося створити по-справжньому цікаву гру, у якій реалізована гідна покрокова система ведення бою. Проект досить простий і невибагливий, і основна причина цього - він виготовлений на основі невимогливої технології флеш, тому ви зможете в Taern онлайн грати без особливих перешкод. Основна відмінність проекту від більшості його конкурентів - уважне ставлення до нього розробників. Творці гри дійсно постійно додають у неї якісь нові деталі: тварин і рослини, завдання і квести, предмети і елементи навколишнього середовища.Taern online допоможе перенестися всім бажаючим у дивовижний світ фантазії, який (як це зазвичай буває в іграх такого жанру) страждає він жорстокими війнами. Всі мешканці світу вже втомилися від цього безглуздого протистояння і хочуть нарешті досягти миру і благополуччя. І завдання звільнити світ від страждань ігра Гордість Таэрна, звичайно ж, поклала на плечі ваші і вашого героя. Ваша основна ігрове завдання - здобути якомога більше нових навичок і здібностей. По ходу гри ви будете добувати різні предмети і артефакти, а також заводити нові знайомства. Причому майте на увазі, що грати в гру Гордість Таэрна з друзями значно перспективнішим, оскільки досягти якого-небудь результату можна буде тільки колективно.

гордість таерна ігра

Основна особливість проекту ще й у тому, що йому вдається вдало поєднувати в собі кращі елементи ізометричної графіки, покрокової системи ведення бою і, що найголовніше, - нелінійної історії. Остання характеристика нетипова для браузерних ігор і є сміливим рішенням розробників.

Щоб почати гру, вам, як і у випадку з будь-яким іншим онлайн проектом, знадобиться в грі Гордість Таэрна реєстрація. Простий і доступний російськомовний інтерфейс не викличе труднощів, тому ви зможете швидко розібратися з основним управлінням грою. Крім того, ви зможете зареєструватися за допомогою даних одного з акаунтів у соціальній мережі: Вконтакте, Facebook або Однокласники.


З перших секунд гри розумієш, що це не стандартна браузерна іграшка, а насправді проект, в який вкладено душу. Думаючи про таке ставлення розробників, Гордість Таэрна грати стає ще приємніше.

У грі вас чекає декілька основних класів:

Могутній і нещадний варвар.
Хоробрий і честолюбний лицар.
Вбивці - воїни-універсали.
Ідейні друїди.
Полум'яні чаклуни.
Влучні стрільці.
Майстри накладення проклять - вуду.

Taern Online видео обзор


Гордість Таэрна онлайн дозволить вам вибрати зовнішній вигляд персонажа, при цьому не просто підбираючи заздалегідь приготовані образи. Ви зможете по-окремо вибирати практично всі риси обличчя: брови, форму черепа, бороди.
Як бачите, вас чекає по-справжньому цікавий і якісний проект! Рекомендуємо завантажити його як можна швидше!

Офіціальний сайт Taern Online: http://www.taern.ru 
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Taern Online ігра, Taern Online видео, браузерна ігра, Taern Online обзор, RPG, Taern Online | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх