21:36
Тайный город обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Тайный город обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Тайный город обзор онлайн ігри, іграти, реєстрація

Онлайн ігра таємне місто

Таємне місто - це браузерна ігра в жанрі MMORPG за однойменною культової серії книг відомого письменника-фантаста Вадима Панова. Ігра таєсмне місто випущена великим розробником ігор Gaijin Entertainment. Презентація відбулася в 2008 році.

Сюжет ігри, як і книг Панова, відноситься до міського фентезі, тобто, всілякі чарівні створення діють у цілком звичних для простих людей умовах. Події ігри розгортаються в наші дні, в Москві. Виявляється, в столиці таємно проживають лицарі і маги, відьми і перевертні, спадкоємці загиблих цивілізацій і представники рас, існуючих в паралельних всесвітів.

Ці істоти, так само, як і звичайні люди, користуються мобільниками та інтернетом, обідають в кафе і гуляють в парках з карликовими василісками. У магів і відьом є власні нічні клуби, ресторани і навіть телеканали. В Таємному місті, так само як і в реальному, йде постійна війна за владу і вплив. Онлайн ігра побудована на непримиренному протистоянні трьох Великих Будинків. Гравець стає членом одного з Будинків за вибором і з цього часу - він вірний адепт цитаделі. Завдання гравця - прокачувати персонажа, набираючи досвід, силу і рейтинг.

Від рівня персонажа залежать його можливості в ігрі. Противники в Таємному місті розділяються на неігрових (тобто персонажів, створених розробниками) і реальних гравців. Кожна перемога додає в скарбничку ігрових грошей, підвищує досвід, повагу Великого Дому.

Тайный Город скриншот

Квести в Таємному місті відрізняються завидною різноманітністю. Гравцеві доступні чотири різновиди боїв, він може подорожувати по підземеллях, полюючи на всіляких монстрів, виконувати завдання. Але найцікавіше, це, звичайно ж, битви з іншими гравцями - членами ворогуючих Великих Будинків. Користувачі можуть битися, використовуючи вогнепальну, холодну зброю та, звичайно ж, магію.

Відео до ігри таємне місто

Онлайн ігра Таємне місто абсолютно безкоштовна і запускається без проблем, неважливо, який саме у гравця браузер.

Окремої згадки заслуговують локації. Розробникам вдалося детально змоделювати відразу кілька районів Москви, наприклад, Парк Горького і Ізмайлово.

Офіційний сайт тайный город: http://x-grad.com/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх