18:02
Техномагия обзор онлайн ігри

Техномагия обзор онлайн ігри

Техномагия обзор онлайн ігри

Техномагия онлайн ігра

Популярна браузерна гра онлайн в rpg стилі. Техномагия онлайн ігра- це дивовижне поєднання рольової гри, стратегії і як не дивно, логічної головоломки. Здавалося б, як кілька, настільки несхожих один на одного, жанрів змогли переплестися в одній грі? Однак розробникам вдалося досягти цього, причому зробити це максимально якісно.

Сюжет ігри Техномагия розгортається в світі Елінор, де здавна мешкають дві раси: Гноми і Люди, які ворогують між собою. Люди вивчають магію в усім її розмаїттям, а гноми роблять упор на різні складні механізми. Однак у своїй кровопролитної боротьби, і люди, і гноми не помітили, як почали пробуджуватися істоти, чиєю лютої злості вистачити на обох...
Однією з найбільш цікавих особливостей гри є її бойова система, яка схожа з ігру Небеса. Тут вона нагадує логічну гру. Вам потрібно вибудовувати в ряд однакові каміння або черепа. Ряди можна вибудовувати як по горизонталі, так і по вертикалі. Черепа наносять удар по противнику, камені дають заклинання. Чим більше черепів або каменів ви вибудуєте в ряд, тим більший ефект ви отримаєте. Таким чином, проходять масові бої, тільки гравці ходять по черзі у випадковому порядку. Хід потрібно здійснити протягом 30 секунд, інакше бій вважається переможеним.

Загиблі гравці потрапляють на цвинтар, звідки є три виходи: відкупитися від Смерті, зіграти з нею в таку головоломку або просто дочекатися автоматичного воскресіння. Само собою, для того щоб грати в цю гру, у геймера повинен бути розвинений логічний склад розуму. Таким чином, битися можна як з іншими гравцями, так і з мобами. За це вам будуть даватися очка досвіду і гроші. У грі, до речі, досить розвинена фінансова система.
У грі три види монет - мідні, срібні і золоті. Одна золота монет - це 100 срібних, відповідно одна срібна - це 100 мідних. Мідні та срібні монети досить легко придбати у ході ігрових пригод або отримати нагороди за квест. За золоті монети доведеться платити реальні гроші. Також в грі є професії алхіміка, тайнописця, ювеліра і коваля. Гравець може вибрати дві будь-які професії.

Техномагия видео  обзор


Браузерна ігра техномагия  - це дійсно нестандартна гра, яка повинна сподобатися любителям безкоштовних онлайн ігор. Гра вимагає від вас тактики і власної стратегії гри, тому це гра для тих, хто вміє думати. Саме вони зможуть отримати від неї задоволення.


Офіциальний сайт Техномагия:http://tmgame.ru/


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, техномания обзор, техномания іграти, RPG, техномания ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх