20:59
TERA: The Battle For The New World онлайн ігра вже в Україні і СНГ

TERA: The Battle For The New World онлайн ігра вже в Україні і СНГ

TERA: The Battle For The New World онлайн ігра вже в Україні і СНГ

Tera online крутая ММОРПГ игра

Компанія Destiny Development анонсує початок процесу видання в Україні Россії і СНГ популярної MMORPG TERA: The Battle For The New World

TERA  online - це величезний фантастичний світ, який завоював і продовжує завойовувати серця гравців по всьому світу. Основними особливостями ігри є приголомшлива, детально пророблена графіка і насичена атмосфера. Тера онлайн сама відома і є кращою в своєму роді Non-target системою, завдяки якій реакція та особисті навички гравця служать основоположними факторами успіху. Будь-яка битва, будь то PvP або PvE, стає видовищною і неповторною. 


Вже зараз сотні тисяч користувачів насолоджуються ігрою по всьому світу. І це чудово, що незабаром наші гравці зможуть насолоджуватися миром Тери рідною мовою, ще й з хорошим пингом, що важливо в PvP, - поділився своєю думкою Антон Аграновський, президент компанії Destiny Development. 

TERA The Battle For The New World фото


Ган-Сік Кім, генеральний директор компанії Bluehole Studio, так же повідомив: Це, безумовно, великий і новий виток розвитку для нас. Спільно з Destiny Development ми будемо ретельно готувати ігру до того, щоб TERA онлайн порадувала максимально широку аудиторію. 

Видео обзор TERA онлайн


Російськомовна версія TERA: The Battle For The New World піднесе гравцям абсолютно новий ігровий досвід і унікальні враження. А сама ігра підніме існуючий в Україні жанр MMORPG на новий якісний рівень. 


Детальніше дізнатися про проект TERA можна на офіційному сайті: www.tera-online.ru

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, мморпг, mmorpg | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 1
avatar
0
1 Воитель • 01:23, 02.12.2014
Думал купить игру или нет но все таки решился и не пожалел. Тера онлайн мне очень понравилась хоть и пришлось заплатить
avatar
Вверх