00:51
Тор: Молот Богов обзор - безкоштовна онлайн ігра, реєстрація

Тор: Молот Богов обзор - безкоштовна онлайн ігра, реєстрація

Тор: Молот Богов обзор - онлайн ігра, грати, безкоштовно

Тор: Молот Богів браузерна ігра

Як відомо, у сучасної ігрової індустрії не так вже й багато ігор на тематику скандинавської міфології. Нещодавно випущена багатокористувальницька онлайн-RPG під назвою Тор: Молот Богів покликана виправити це непорозуміння. Гравцям належить приміряти на себе ролі могутніх воїнів Півночі і взяти участь в великій кількості різноманітних пригод.
 
 
 
Огляд по грі Тор Молот Богів. Геймплей
 
Ігровий процес відразу здасться знайомим тим, хто хоч раз запускав у себе на комп'ютері Action MMORPG. Головне завдання - набір досвіду - виконується кількома способами, найцікавіший з яких - квести.
 
Завдань у новій ігрі Тор Молот Богів по-справжньому багато, і кожне з них мотивує дослідити найпотаємніші куточки цього барвистого фентезійного світу.
 
Однією з фішок цій RPG є наявність їздових тварин, які, будучи прирученими, здатні заощадити дорогоцінний час при переміщенні по ігровому просторі.
 
тор молот богів скриншот
 
Різноманітність класів в онлайн ігрі Тор: Молот Богів
 
Як і всяка порядна рольова гра, «Тор: Молот Богів» може похвалитися наявністю декількох класів персонажів, які радикальним чином відрізняються один від одного.
 
Мова йде про Воїнів, Убивць, Мисливців, Жерців і Магів.
 
Воїни, Мисливці і Вбивці в бою покладаються тільки на власну зброю і інстинкти. Воїн здатний потягатися з невеликим загоном в ближньому бою, Мисливець ж теж може завдавати шкоди по декільком цілям, але вже здалеку - за допомогою своєї рушниці. Вбивця гарний у нанесенні неочікуваних критичних ударів. Магу, так само, як і Мисливцеві, що для ефективної атаки потрібно знаходитися далеко від ворогів. Жрець в даній грі - це типовий «хілер», здатний виліковувати союзників, але вельми уразливий до всякого роду атакам.
 
 
Онлайн ігра Тор Молот Богів види боїв
 
У грі представлені два типи боїв - це PvP і PvE, причому кожен з типів має кілька щоденних різновидів.
 
Для битв з живими гравцями тут є грандіозні за масштабами бойові Арени, на яких, згідно внутрішньоігровий міфології, колись мірялися силами самі Боги.
 
У бої ж виду PvE можна вступити практично на будь-якій локації, будь то похмуре підземелля або тиха рівнина, благо, ворогів, ведених штучним інтелектом, тут вистачає.
 
Особливості гри
 
Гра Тор Молот Богів online, крім барвистої графіки і захоплюючого геймплея, радує ще й щоденними подарунками, а також нагородами, які нараховуються буквально за все, за мало значимі досягнення.
 
Тор Молот Богов видео обзор 
Також варто відзначити, що дана MMORPG регулярно оновлюється, що всякий раз вносить в ігровий процес нові і цікаві елементи. Одним словом, гра однозначно варта уваги навіть самого досвідченого геймера.
 
Офіціальний сайт  Тор Молот Богівhttp://101xp.com/
 
 
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, Тор Молот Богов обзор, Тор Молот Богов видео, Тор Молот Богов ігра, RPG, Тор Молот Богов видео обзор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх