19:29
Травиан обзор онлайн стратегії, регистрація, офіціальний сайт

Травиан обзор онлайн стратегії, регистрація, офіціальний сайт

Травиан обзор онлайн стратегії, регистрація, офіціальний сайт

Travian online браузерна стратегія

Популярна браузерна стратегія ігра Травиан в реальному часі від німецьких розробників. Судячи з усього, в основу лягла колись популярна настільна гра "Колонізатори”. У цій грі, ви повинні стати вождем одного з трьох античних фракцій і з маленького села побудувати могутню імперію.

На вибір гравцеві даються три Раси - римляни, галли та тевтонці. Кожна з рас володіє своїми унікальними особливостями. Наприклад, у римлян відмінна обороноздатність і підвищена швидкість видобутку ресурсів, однак при цьому у них шалено дорогі війська. Германці орієнтовані на постійні війни. У них слабенька оборона, проте, дешеві війська і здатність знаходити ворожі схованки з ресурсами. Галли є чимось середнім між германцями і римлянами. У них є бонус до швидкості пересування військ і торговців, а також подвоєний об'єм схованки. Від вибору раси залежатиме стратегія всієї гри.
Після того як раса вибрано, можна почати облаштування свого села. Село складається з двох зон. У зовнішній зоні розташовуються будівлі, пов'язані з видобутком ресурсів. У внутрішній зоні потрібно будувати адміністративні й військові будівлі. У грі є чотири типи ресурсів: дерево, залізо, зерно і глина. Дерево, залізо і глина потрібні для будівництва будівлі. Від кількості зерна залежить лояльність населення та боєздатність армії. У разі набігу ворожих військ, ресурси можна ховати в особливих будинках - схованках, ймовірно, це нагадає Вам My Lands.
Ще один ключовий напрям діяльності - це війна. У грі є 5 видів військ: піхота, кавалерія, розвідники, облогові знаряддя і командири (у римлян - сенатори, у галлів - ватажки, у германців - вожді). Командир потрібен, щоб захоплювати ворожі поселення. Військові операції також бувають декількох видів, а саме : грабіж, знищення гарнізону і напад з використанням облогових знарядь. Бої проходять в автоматичному режимі, тобто безпосередньо управляти військами в ході бою ви не можете. Воювати можна як поодинці, так і в складі альянсу. Альянси можуть укладати між собою союзи й пакти про ненапад.

У грі 
Travian онлайн позначені раунди. У кінці кожного раунду (приблизно через 10 місяців) на карті гри з'являється нейтральна раса Катар. Після цього у гравця виникає можливість побудувати Диво Світу. Побудувати його можна тільки в рамках альянсу. Той альянс, який зробить це швидше, буде оголошено переможцем раунду.

Травиан видео обзор


Як і Settlers Онлайн, гра Травіан зроблена по-німецьки грамотно і зі скрупульозним ставленням до деталей. Вона виявилася настільки продуманої, що в неї стали грати на рівні міжнародних турнірів. І це про багато що говорить.

Офіційний сайт Травіанhttp://travian.ru


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, стратегія, Травиан, Травиан видео, Травиан обзор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх