18:49
UFO Online обзор ігри

UFO Online обзор ігри

UFO Online обзор ігри

Безкоштовна ігра UFO Online

Безкоштовна багатокористувальницька ігра UFO Online в стилі постапокаліптика. Перед гравцем постане жорстокий світ після 2024 року. Прибульці відправили на Землю страшний вірус, який вразив практично все людство. Частина прибульців залишилася на планеті, і люди, не уражені вірусом, вступили з ними в бій, одночасно борючись і з собі подібними.

Ігрове поле розділено на сектори, в яких і переміщується персонаж. Після кожного ходу йому потрібен деякий час на відпочинок. Деякі сектори відведені під поселення або будівлі, де можна скористатися ігровими сервісами. Кожна локація в грі унікальна.
Кожен персонаж наділений шістьма основними характеристиками - силою, спритністю, сприйняттям, інтелектом, харизмою, статурою. Швидкість прокачування героя буде залежати від того, наскільки високі його характеристики - чим вище, тим менше досвіду потрібно буде задіяти. Розвивати персонажа дозволяють вміння спеціальної групи «Тренінг».

Як у Lost Sector, зброю представлено декількома класами, що зумовлено різним тактичним призначенням того чи іншого виду. Базовий арсенал гравця-початківця - це пістолет, а чим далі він буде просуватися в грі, тим більше видів зброї йому стане доступно - штурмові гвинтівки, кулемети і т.п. У кожного виду озброєння є свої відмітні характеристики і всіх їх варто вивчити перед тим, як почати активно стріляти.Бої в UFO Online ведуться покроково. Закінчення бою настає з перемогою команди гравця або смертю його персонажа. У першому випадку команду чекає нагорода - їй дістаються трофеї від повержених ворогів. Можливо, у вас виникне бажання вступити в бій з іншим гравцем, але попередньо слід переконатися в тому, що в даному секторі нападу не заборонені. І ще важливий момент для тих, у кого нерідкі проблеми з інтернет-з'єднанням, якщо в розпал бою воно припиниться, то вашому персонажу, який залишиться у грі буде непереливки, так як інші гравці можуть його вбити. В UFO можна не тільки воювати, але ще й торгувати своїми речами, відвідувати магазини, щоб робити покупки. Всі торговельні угоди укладаються виключно між реальними людьми.

UFO Onlin видео обзорЗареєструвавшись в грі можна випробувати себе в ролі хороброго бійця, не відає, що таке страх. Давно хотіли вступити в бій з інопланетянами? Тоді подивіться, наскільки щасливі ви будете в цій війні.

Ufo online официальный сайт
http://www.ufo-game.ru


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: UFO Online ігра, ігри з клієнтом, UFO Online, UFO Online обзор, UFO Online видео | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх