01:00
Unlimited ninja обзор аніме ігри, іграти онлайн

Unlimited ninja обзор аніме ігри, іграти онлайн

Unlimited ninja обзор аніме ігри, іграти онлайн

Unlimited ninja аніме ігра

Ігра Unlimited ninja - браузерна 2D MMORPG створена за мотивами популярної всесвіту Наруто. У ігру перенесено більшість знайомих і впізнаваних персонажів з оригінального аніме-серіалу, даючи шанувальникам насолодитися яскравим ігровим процесом і оригінальним мальованим стилем.

На початку пригод гравцям дається можливість створити свого унікального ніндзя, вибравши клас персонажа з трьох наявних спеціалізацій: Ninjutsu, Genjutsu і Taijutsu. Кожен з класів відповідає за подальше прокачування героя і робить упор на одному з ключових параметрів персонажа.

Основу геймплея складають захоплюючі покрокові бої з красивою і ефектною анімацією. Виконуючи різні завдання, гравець отримує нагороди і спорядження, здатні збільшити силу, міць і бойовий рейтинг свого персонажа. У ході проходження гравець зможе набирати додаткових компаньйонів в свою команду з унікальними здібностями і роллю на полі бою. Грамотно вибираючи і розставляючи напарників на полі бою, герой здатний збільшувати міць своєї побудови, наближаючи себе до перемоги в прийдешніх поєдинках.

З отриманням нових рівнів відкриваються додаткові можливості геймплея, повністю розкриваючи PvE і PvP складові.

PvE любителям пропонується випробувати свої навички в проходженні інстанси. За перемогу над босами можна отримувати відмінне спорядження і матеріали для крафта. Після проходження основних інстанси, відкриваються нові версії, що вимагають максимально підготовлених і екіпірованих команд ніндзя.

Unlimited ninja видео обзор

Прокачування відбувається швидким темпом і вже з 21 левела стають доступні гільдії і бої на аренах з іншими гравцями. Тут дається можливість заробити унікальні компоненти і підвищити свій бойовий ранг, показавши іншим справжню майстерність і талант ніндзя.

Офіційний сайт Unlimited ninja: http://ninja.joyfun.com/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: аніме, браузерна ігра, аниме | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх