19:30
Urban Rivals обзор карткової браузерної стратегії онлайн

Urban Rivals обзор карткової браузерної стратегії онлайн

Urban Rivals обзор карткової браузерної стратегії онлайн

Urban Rivals online ігра

Urban Rivals online - це міжнародна багатокористувацька гра в стилі колекційної карткової стратегії. Сюжет гри оповідає про пригоди різних персонажів в місті Clint City. На офіційному сайті гри розміщені численні комікси про події, що відбуваються у цьому місті. 

Ігра Urban Rivals онлайн є браузерна ігра, тобто для того, щоб в неї грати, не потрібно мати потужний комп'ютер, достатньо:

• підключення до інтернету
• 512 Мб оперативної пам'яті
• Flash Player 9 версії
• розробники рекомендують грати в Internet Explorer 6Більш того, Urban Rivals онлайн гра доступна для гри і на iPhone/iPod. Для цих пристроїв ви можете безкоштовно завантажити програму з офіційного сайту гри і вести загальний рахунок у грі, з якого пристрою ви б у неї не виходили.


Реєстрація в грі Urban Rivals дуже проста і може не знадобитися, якщо у вас є сторінка у Facebook. Тоді вам достатньо буде тільки увійти до свого облікового запису в соціальній мережі. Якщо вам цей варіант не підходить, то Urban Rivals онлайн реєстрація стандартна - введення логіну - ім'я, під яким вас будуть знати в грі, пароль, e-mail. Але також реєстрація Urban Rivals попросить ввести країну проживання - так як гра багатонаціональна, то поруч з вашими персонажами завжди буде показаний прапорець вашої країни.


Ігра Урбан Ривалс онлайн відноситься до жанру карткових ігор і схожа з Might & Magic: Duel of Champions, тобто вам буде дана колода з персонажами, намальованими на картах. Кожен із персонажів має свій малюнок, опис особливостей і бойових характеристик. Крім того, кожна карта має різний рівень - кількість зірок від двох до п'яти.

Стартова колода складається з 8 карт.
Ви може вибрати один з трьох стилів стартовою колоди:

• груба сила (розрахована на прихильників прямих атак із застосуванням сили)
• повільна смерть (для тих, хто довго водить суперника за ніс своїми прийомами)
• нагляд (для любителів діяти від оборони і покладатися на свій інтелект)

урбан ріверз ігра

Для початку битви, коли ви будете грати в гру Urban Rivals онлайн, вам
випадковим чином з вашої колоди буде обрано 4 карти. Кожен гравець починає бій з 12 одиницями життя і 12 одиницями Pillz - особливих показників підсилювачів атаки. Кожну картку під час битви можна використовувати тільки один раз. Перемагає карта, чия сила атаки більше.

Здобути перемогу можна двома способами:

• в кінці бою у вас більше життєвий показник
• ви відправили суперника в нокаут - відібрали у нього всі показники життя до кінця бою

Щогодини в грі проводяться бойові турніри.

Щоб успішно грати в онлайн гру Urban Rivals, потрібно розширювати свою колоду іншими картами. Всього в грі більше 800 карт. Картами можна обмінюватися з іншими гравцями, можна торгувати, можна купувати в спеціальному ігровому бутіку, можна отримувати під час виконання місій.


Карти бувають різного ступеню рідкості, і від цього залежить їхня ціна та спосіб
придбання. Найбільш рідкісні карти, що носять назву «легендарні», можна отримати тільки після успішного виконання особливих місій. Взагалі буває три ступені раритетності карти:

• Коммон
• Унік
• Рар

Грати в Urban Rivals, збираючи колоду, можна дуже довго, так як регулярно -
приблизно раз у кілька місяців, розробники гри випускають додаткові колоди по 4 карти.

Крім того, кожна карта належить до одного з 22 кланів, від Живих мерців і демонів до Феміністок. Якщо під час бою вам випадає від двох карт, що належать до одного клану, їх сила зростає.

Коли ви будете битися і в Urban Rivals грати, то за кожен успішно
проведений бій ви будете отримувати очка досвіду до 50 рівня. При досягненні кожного п'ятого рівня ви будете нагороджені спеціальною картою з клану Leaders, сила якої дуже велика.

Urban Rivals видео обзор

Цілі в грі різні - стати лідером за рейтингом боїв серед гравців своєї країни, зібрати чи унікальну колоду або просто весело провести час.

Офіціальний сайт Urban Rivals RUhttp://www.urban-rivals.com/
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, Urban Rivals онлайн, Urban Rivals обзор, Urban Rivals RU, карти, стратегія, Urban Rivals | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх