14:39
Володарі Стихій обзор онлайн ігри, іграти безкоштовно

Володарі Стихій обзор онлайн ігри, іграти безкоштовно

Володарі Стихій обзор онлайн ігри, іграти безкоштовно

Властелины стихий браузерна ігра

Ніхто не знає, чому, але все більше розробників йде від фантастичних історій, і створюють більш приземлені проекти. Ось і постачальник браузерних ММОРПГ в Росії, команда 101XP, вирішила, що пора б приділити час цілком реальним східним єдиноборствам. Правда, на їх думку, це єдиноборство щільно співпрацює з силами природи. Але, тут вже нічого не поробиш. Ігра Володарі Стихій – це нова ММОРПГ в реальному часі. Гравцям доведеться швидко реагувати на сотні ворогів – покрокові дії тут не в пошані.

Можливо, з-за того, що ігра вийшла не так давно, можливо, сюжет так і залишиться без зав'язки, але точки відліку поки що не існує. Достеменно відомо лише одне: ви – послідовник найдавнішого на планеті мистецтва кунг-фу. Як з'ясовується при старті, тих самих спадкоємців аж 4 примірники. Називають їх Хмарою, Вітром, Мрією і Ясинкой. Як вже можна було здогадатися, стосунки у них аж ніяк не дружні. Пригоди починаються відразу після вибору персонажа та імені.

Чому творці вибрали саме такі імена – загадка, як мінімум, для клубу знавців «Що? Де? Коли?». Ми ж маємо інформацію про те, що кожен з героїв володіє унікальною силою. Називається вона «Природним навиком» і доступна лише в певні моменти (при досягненні 300 поінтів люті). Всі інші вміння, незважаючи на різну анімацію і назви, виконують однакові функції з аналогічними показниками.

властелины стихий фото

Ясинка і Хмара. Їх кінцева здатність закликає на допомогу небеса: 10 хвиль накриває всіх супротивників, завдаючи кожному 350 одиниць шкоди і в додаток до цього ще 10% від атаки.
Мрія і Вітер. Навичка другої пари героїв закликає 5 хвиль, але шкоди кожному персонажеві завдає більше: 700 і 20% відповідно.

Рубати, трощити, махати мечем і вбивати якомога більше народу. Ось, чому нас вчать з перших хвилин. До речі кажучи, не дарма. Зазівався – відправився на точку респауна. Ігра Володарі Стихій виконує всі правила MMORPG: квести, битви, пвп і дерево навичок. Виконувати завдання доведеться в будь-якому випадку – відмовлятися безглуздо. Та й було б навіщо? В якості нагороди гравець отримує відмінні артефакти і досвід, а для полегшення завдання ви завжди зможете прокласти шлях автоматично.

Прокачуватися найкраще у команді – таким чином рейт збільшуються всім. Більш централізована система комунікації – це гільдія, з персональними бонусами і друзями по інтересам.

Як вже згадувалося, вміння у різних персонажів однакові, тому ми перерахуємо їх без конкретної назви. Щоб ви розуміли, перший скілл – це Меч у хмарах, Сум'яття почуттів, Прийом сім'ї Хейл і Клинок творця у Ясинки, Мрії, Хмари і Вітру, відповідно.

Удар по трьом юнітам в розмірі половини від вашої шкоди. Завдає 30 одиниць шкоди додатково. Перезарядка 0,5 секунди.
Удар по трьом юнітам в розмірі 45% від вашої шкоди. Завдає 40 одиниць шкоди додатково. Перезарядка 1.5 секунди
Удар по трьом юнітам в розмірі 40% від вашої шкоди. Завдає 30 одиниць шкоди додатково. Перезарядка 4.5 секунди
Удар по шести юнітам у розмірі 60% від вашої шкоди. Завдає 30 одиниць шкоди додатково. Перезарядка 4.5 секунди.

властелины стихий скриншот

Кожне вміння можна вдосконалювати: гаряча клавіша «S» викликає меню навичок, які в ігрі Володарі Стихій діляться не тільки на активні і пасивні. Зброя духів – третя закладка поліпшень умінь, а вивчити пункти цього розділу можна або вбивши боса, або відкривши скриню долі.

Пасивні навички носять назву «Меч» і відповідають за збільшення того або іншого показника: очок здоров'я, шансу криту, ухилення. В закладці активних скілів щоб можна покращити вже наявні навички, а також подивитися принцип їх дії.

Нове – добре забуте старе. І, дійсно, якщо поглянути на ігру Володарі Стихій уважніше, можна помітити знайомі риси: це і чотири потужних персонажа, і система напів-автоматичних квестів, і ураганні сплеш-удари по сотням ворогів. Але не варто судити про книгу по обкладинці: розробники додали нові фішки: чого варто стрибок героя! Так, так, буквально з першого рівня персонаж отримує можливість стрибати по карті, як справжній майстер кунг-фу.

Але і це ще не все: хто сказав, що режим AFK – втрата часу? І тут творці проекту пішли на зустріч користувачам: тепер, якщо вас немає за комп'ютером, головний герой зможе виконувати квести нітрохи не гірше, ніж під вашим керівництвом, економлячи тим самим дорогоцінний час.

Володарі Стихій видео обзор

Заключним акордом стали зони для PVP – ось де можна повною мірою насолодитися широким розчерком улюбленого меча, обговорити з командою тактику нападу і відбити потрібного боса у ворожої угруповання. Думаєте, це кінець нововведень? Як би не так – вирушайте на офіційний сайт і ставайте реальним майстром бойових мистецтв.

Офіційний сайт Володарі Стихій: http://101xp.com/games/stormriders

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: рпг, браузерна ігра, RPG, браузерні ігри | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх