16:12
Время для Героя обзор браузерної мморпг ігри, реєстрація

Время для Героя обзор браузерної мморпг ігри, реєстрація

Час для героя - це нова MMORPG ігра, де Вам належить битися з самими богами. Фентезійний світ "Намиста світів" був зруйнований трьома богами і рівновагу було втрачено. чи вистачить у Вас сил стати на захист людей і повернути загублений баланс? Унікальні маски і перетворення, захоплююча система бою, прокачування героя - все це Вас чекає в цій ігрі.

Онлайн ігру "Час для героя" створили в 2014 році розробники легендарної Carnage. Всі любителі хардкорних браузерних ігор, де є покрокова система бою і класична система розвитку персонажа її оцінять. В ігровому всесвіті "Намисто світів" Вам належить іграти за людину і кинути виклик богам. Саме вони зруйнували Ваш світ і прирекли людство на страждання.

Кожен день гравцеві доступні цікаві завдання, за виконання яких нараховується досвід і гроші. Також є сюжетні завдання, виконання яких обов'язкові для розвитку головного героя. Дуже якісно розробники продумали самі битви. Система бою у стилі слот додає ігрі видовищності і змушує гарненько подумати. Борючись із реальним гравцем не можна вичислити куди вдарити і що захистити, але саме тому тут є повне роздолля для власних комбінацій і прийомів. Наприклад, не одягаючи шолом можна весь час прикривати голову. У супротивника неминуче буде спокуса вдарити по незахищеному місця - а значить у Вас буде шанс заблокувати його атаку.

Время для Героя

Безкоштовна мморпг Время для Героя має унікальну особливість - маски. Наприклад, маски захисника або холоду. Кожна з них надає персонажу унікальний набір базових навичок і дозволяє їм перетворюватися в різних істот. На офіційному сайті ігри завжди є свіжі новини про нові маски і способи їх отримання. Гравець. який уважно стежить за життям ігрового всесвіту отримує значну перевагу перед іншими.

Время для Героя видео обзор

Як і в класичній ММОРПГ тут є поділ за професіями, гільдії і клани. Іграти зовсім необов'язково одному, хоч так і набагато цікавіше. Час для героя працює на всіх мобільних пристроях і ПК.

Офіційний сайт Время для Героя: http://www.timetobehero.ru/

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, mmorpg, мморпг | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх