15:36
War Thunder Обзор ігри

War Thunder Обзор ігри

War Thunder Обзор ігри

Ігра War Thunder online

Новий користувацький екшен. Вам надасться унікальна можливість поринути в гущу найбільш епічних битв Другої світової війни і який зможе реально претендувати на звання кращої онлайн ігри 2013 року, а може і 2014. Ви можете приміряти на себе роль пілота радянського винищувача, відчути себе капітаном есмінця, який бій де-небудь біля берегів Гуадалканала або ж сісти за штурвал знаменитого німецького "Тигра”. У War Thunder Вас чекають сотні реалістичних моделей авіації, військових кораблів і бронетехніки. Ви можете вибрати одну з воюючих сторін - СРСР, Німеччина, США, Великобританія і Японія.
У грі реалізовані режими PvP і PvE. У першому випадку ігровий процес можна поділити на кілька видів битв. По-перше, це випадкові бої. У цьому режимі гравцям доведеться забезпечувати підтримку з повітря наземним союзникам, супроводжувати конвої, штурмувати укріплені позиції або навпаки, забезпечувати захист своїх штабів. Випадковий бій може бути згенерований гравцем самостійно у якості одиночних місій або створений на основі реальних історичних битв. Для тих, хто хоче справжню великомасштабну війну, існує режим Глобальної війни War Thunder. Ви вибираєте бік і воюєте на глобальній карті, аж до повної перемоги вашої фракції. Перепишіть заново історію Другої світової війни. Ну і останній режим - це Пісочниця, де ви можете самостійно настроїти всі параметри гри, починаючи від місця дії, закінчуючи погодними умовами.
Режим PvE також розділений на кілька різних типів битв. Один з основних режимів - це Динамічна кампанія. Тут вам дається можливість очолити одну з декількох найбільш відомих військових операцій часів Другої світової і особисто визначити її результат. Грати можна як в групі (до 3-х осіб), так і поодинці. Так само, як і PvP, є режим Пісочниці, правда тут вам доведеться битися з комп'ютерним супротивником. Ви можете взяти собі в підмогу до трьох осіб.

War Thunder видео обзорВ цілому, гра war thunder онлайн виглядає багатообіцяюче. Реліз її стався зовсім недавно, проте вже вона починає збирати захоплені відгуки гравців з усієї Росії, потрапити в топ онлайн ігор 2013-2014 року і не тільки. Відтворені з фотографічною точністю моделі техніки, цікаві і захоплюючі баталії в режимі PvP і PvE, зручний і зрозумілий інтерфейс, приголомшлива деталізована графіка і чудовий музичний супровід - все це характеризує як одну з кращих онлайн ігор про Другу світову війну.

Офіційний сайт war thunder: http://warthunder.ru/


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: War Thunder видео обзор, war thunder онлайн, обзор War Thunder, шутер, ігри з клієнтом, War Thunder, ВІЙНА, офіційний сайт war thunder | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх