00:24
Warface online обзор, онлайн ігра, реєстрація, сайт

Warface online обзор, онлайн ігра, реєстрація, сайт

Warface online обзор, онлайн ігра, реєстрація, сайт

Варфейс онлайн шутер

За останні роки вийшло безліч MMOFPS шутерів. Кожен з них має колоритна назва і претендує на велич популярної ігри Counter-Strike. Саме CS визнаний лідером тактичних шутерів і ця ситуація не змінюється вже багато років. Тактичний онлайн шутер Warface - ще одна спроба перевершити розробку Valve.

 

Що можна сказати про ігру, чи дійсно Warface є тактичної? З одного боку так, з іншого - ні. Якщо звернути увагу на PvE режим то виразно є, якщо ж розглядати бої PvP - точно ні. Однак в Warface система поділу на режими унікальна, так що ігра заслуговує звання

Якщо звернути увагу на систему класів в Warface, відразу стане ясно - для свіжих ідей ще залишилося місце навіть в стандартизованих MMOFPS проектах. Приміром, геймери діляться на медиків, снайперів, штурмовиків і інженерів - це чудова підмога для тих, хто любить тактичні бої і цікавиться різними видами зброї. В PvE всі класи чудово себе проявляють, всі ролі під час бою розподіляються збалансовано. Хіба що, в режимі PvP снайпер і медик насилу вписуються в сюжет, що виглядає злегка не повноцінно на тлі кулеметів і швидких гвинтівок у інженерів, і штурмовиків.

Таким чином, якщо хочеться відчути всі принади командного шутера особисто - саме час встановити Warface і вибрати режим PvE. Якщо ж більше цікавить екшен - Warface також прекрасний вибір, крім того в ігрі барвиста графіка.

Warface скриншот

Медик - прекрасний вибір для боїв на ближні дистанції. В розпорядженні даних персонажів є дробовики різних видів і принципу дії. Втім, загальні принципи завжди однакові.
Медики відмінно підходять для тих карт, де відкритих і довгих ділянок найменше, де переважають вузькі переходи та кутки. Приміром, медик прекрасно себе почуває на карті Ангар, тут він перевершить снайпера при інших рівних умовах.

Рекомендується не потрапляти на відкриту місцевість - в цьому випадку не вийде нанести навіть легке поранення снайперу, якщо він розташовується на іншому кінці карти. Якщо потрібно подолати здалеку - потрібно вибрати пістолет. В цьому випадку шанси на хедшот зростають, особливо якщо відбудеться форс мажор.

Warface видео обзор


Медику найкраще дотримуватися закритих просторів, наприклад, якщо розглядати карту Передмістя, можна вибрати малий або великий будинок, прохід, розташований за сараєм.

Офіційний сайт Warfacehttps://wf.mail.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, шутер | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх