03:09
WARGAME1942 обзор онлайн стратегії, реєстрація,сайт

WARGAME1942 обзор онлайн стратегії, реєстрація,сайт

WARGAME1942 обзор онлайн стратегії, реєстрація,сайт

Військова стратегія WARGAME1942

Нова класична військова стратегія 2012 року про Другу світову війну ігра WARGAME1942. Уявіть собі, що багаторічні міжнародні проблеми спровокували масштабний конфлікт. Саме ви повинні очолити армію захисників своєї батьківщини, яка знаходиться в небезпеці. Можна пустити в хід дипломатичні навички, так щоб убезпечити свою країну і без проведення кровопролитних боїв.

Онлайн ігра Wargame 1942 дає відмінний шанс опинитися в самій гущавині подій, що відбувалися кілька десятиліть тому. А ще це унікальний сплав всього найкращого в браузерних іграх - реалістичність персонажів, барвиста графіка, продуманий сюжет. Любителі військових і економічних стратегій навряд чи залишаться байдужими, тут не раз доведеться як слід замислитися над тим, як же вчинити.

 

 


Отже, Ви перенеслися в епоху Другої Світової. Ваше головне завдання - розвиток військової бази, протистояння атак фашистів. Також ви як досвідчений і мудрий полководець повинні будете показати ворогові, на що здатні російські солдати, захищаючи свою батьківщину. Початок гри не передбачає ніякого навчання для новачків, тут потрібно, що називається, відразу в бій. Втім, зорієнтуватися в тому в кого потрібно стріляти та що робити допоможуть нескладні квести. Потім почати зводити будівлі і модернізувати їх. Все це дозволить створити сильну армію, а також кинути на бій з ворогом і бойову техніку. Щоб полегшити життя гравцям розробники подбали про те, щоб вони могли ставити завдання в чергу. Це дуже полегшує процес планування.
 
 

Основну ж увагу в Wargame 1942 приділено битвам. І якщо в інших подібних іграх перемога означає не тільки розгром супротивника, але і захоплення його ресурсів, то тут все не так. Ресурсів ви не отримаєте, але зате отримаєте контроль над тими спорудами, які їх виробляють. Погодьтеся, адже так цікавіше? Врахуйте, що Wargame 1942 - це гра, яка претендує на постійну увагу з вашого боку. Тобто якщо ви хочете домогтися в ній якого-небудь значущого результату, ви повинні щодня приділяти їй час і це повинно бути не півгодини в день, а набагато більше. Платою за це стане сильна армія, яка буде здатна дати відсіч загарбникам.
 
WARGAME1942 видео обзор

Цікава особливість цієї військової стратегії - можливість шпигунства. Насправді, це відмінний спосіб дізнатися секрети ворога на його ж території. Шпигуни допоможуть вам дізнатися важливу інформацію. Отже, якщо ви готові почати кар'єру полководця, залишити свій слід в історії, то просто почніть грати. Це буде цікаво!


Офіційний сайт WARGAME1942: www.wargame1942.ru
 
 
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, WARGAME1942 обзор, стратегія, WARGAME1942 видео, WARGAME1942 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх