03:06
Warside обзор онлайн ігри

Warside обзор онлайн ігри

Warside обзор онлайн ігри

Warside online ігра

Незвичайний багатокористувацький платформний 2D шутерWarside ігра від російської студії Kraken Games. Щоб отримати перше уявлення про те, як це виглядає, досить згадати старий добрий хіт Contra Force і «оснастити» його тривимірною графікою і шейдерами. У результаті на світ народиться те, що називається WarSide.


У грі можна приєднатися до однієї з протиборчих сторін - Нової Імперії, Галактичної Комуні або Корпорації Зетта. У кожної з них є чотири бойових класу - Гвардійці, Найманці, Мисливиці і Безликі. Як водиться, кожен з представлених класів наділяє персонажів, що належать до нього, унікальними особливостями.
Незалежно від того, до якого класу належить персонаж, гравець може вибрати одну з п'яти спеціалізацій - Скаут, Інженер, Руйнівник, Командос, Десантник. Кожна з цих спеціалізація передбачає використання своїх навичок, що дають певні здібності. Можна покращувати наявні навички або відкривати нові - для цього буде потрібно віддавати натомість спеціальні очки. При бажанні можна прокачувати персонажа відразу в декількох спеціалізацій. Однак у бойових умовах дозволяється задіяти тільки активні навички.Адреналіновий екшен - це не все, чим є проект. Так, у ньому розвинена і рольова складова. Кожному гравцеві надається можливість створити бійця з унікальними екіпіровкою та озброєнням, щоб надалі зайнятися прокачуванням його умінь. Вивчення нових здібностей і отримання нових типів зброї буде ставати доступним по мірі того, як гравець здобуває перемоги і накопичує досвід. Досягаючи нових рівнів можна збільшувати параметри атаки, захисту і швидкості, покращувати показники опіру. Інші гравці можуть заподіяти не тільки фізичний, але ще й електричної, біологічної та хімічної шкоди.

Як і в Black Fire, система боїв у ігрі WarSide онлайн сесійної типу, тобто відкритого світу тут немає. Можна грати в заздалегідь обраному одному з численних ігрових режимів, а можна брати участь у швидких битвах. Також присутні PvE-режими і можна проходити місії в поодинці.


Warside відео обзор Ігровий всесвіт складається з безлічі планет. І в залежності від них розрізняються ігрові карти. Але однозначно, що нудьгувати в цьому величезному світі не доведеться нікому. А це вже вагомий привід, щоб зіграти в фантастичну MMO Action-RPG, щоб оцінити всі принади динамічних боїв і командної тактики.

Warside официальный сайт: https://warside.ru/


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Warside обзор, Warside, шутер, Warside ігра | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх