00:30
Wizards World обзор - безкоштовна онлайн ігра RPG

Wizards World обзор - безкоштовна онлайн ігра RPG

Wizards World обзор - безкоштовна онлайн ігра RPG

Wizards World браузерна ігра

Гра Світ Чарівників (Wizards World) - популярна браузерна MMORPG в жанрі фентезі, кількість зареєстрованих користувачів якої налічує більше мільйона людей. Назва проекту говорить сама за себе: Вам належить зануритися в суто фентезійний світ стихій, магів, воїнів і інших казкових істот, брати участь в турнірах, боротися за замки, битися з монстрами, мандруючи від одного міста до іншого.

Ігра Wizards World грати в яку можна майже на будь-якому комп'ютері з доступом в Інтернет, не вимагає установки. Все, що потрібно, щоб потрапити в світ чарівників реєстрація і, бажано, безлімітне інтернет-з'єднання, так як об'єм споживаного трафіку досить великий. Слід зазначити, що на машинах з об'ємом оперативної пам'яті менше 1 ГБ і слабким процесором можуть бути проблеми і, для більшого комфорту, передбачений спеціальний клієнт, який зменшить навантаження на інтернет-канал і комп'ютер в цілому. 

Реєстрація в грі Wizards World зажадає від Вас вибрати одну з рас, вказати свою стать, нік і адресу електронної пошти.На початку доведеться пройти невелику навчалку, завдяки якій Ви придбаєте основні навички для гри, після чого гравець відправиться в один з ігрових міст. Онлайн гра Світ Чарівників надає вибір з шести рас (троль, орк, гном, людина, гоблін, ельф), кожна з яких володіє своїми особливостями і характеристиками. Змінити обрану расу можна буде один раз: після закінчення Школи Чарівників. Раси володіють різними показниками основних характеристик: рівень життя, сила, магія, які в певних умовах можуть виступити як перевагою, так і недоліком.


Раси умовно можна охарактеризувати так:

потужні, витривалі тролі і гноми

спритні, вправні ельфи і орки

золота середина - люди і гобліни

Wizards World игра

Для любителів ближнього бою краще всього підійдуть гноми, далекого бою - ельфи, для універсальності - людина. Не слід раптово грати Світ Чарівників за людей, так як ця раса значно обмежує розвиток персонажа: пропадає можливість просувати певний напрям навичок, в наслідок чого можна сильно відстати від бойових супротивників. З тих же причин при виборі гобліна не варто розвивати навички далекого бою. Гноми дуже швидко прокачуються в ближньому бою, здатні руйнувати потужний захист та наносити вирішальні удари. Недолік гномів - низька швидкість удару, а з важкою зброєю цей недолік може бути чималим. Схожі на останніх тролі, з тією відмінністю, що швидкість удару буде нормальною, але сам удар буде не такий запаморочливий. Орки представлені в незвичному світлі: низька здоров'я робить неможливими близькі атаки. Це незамінна одиниця далекого бою, але встаньте на шляху людини або гнома, і вас зітруть за мить.

Не можна не виділити такі особливості гри як активний чат, у зв'язку з чим у грі спостерігається дуже дружня атмосфера, а також нелінійність сюжету. Напевно в цьому і полягає секрет популярності цієї гри. У Світі Чарівників онлайн сценарій, за яким буде розвиватися подальше існування сюжету, кується самими гравцями: місії випадають таким чином, що рано чи пізно ви зі своїм кланом можете, наприклад, завоювати додаткове місто для карти, або ж навпаки - втратити.

Цей проект увібрав в себе класичні елементи RPG і стратегії, підсолив живими комунікаціями гравців і реалізував в доступному вікні браузера. Грати в гру Wizards World буде цікаво, якщо не сказати більшого. Все в цьому світі від початку до кінця приваблює до себе: зручний інтерфейс, красива графіка (для браузерної гри), атмосфера для спілкування, система рейтингів, непередбачуваність квестів і нескінченні простори для розвитку.

Wizards World видео обзор


Офіціальний сайт Wizards World: http://www.wiw1.ru


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: браузерна ігра, Wizards World обзор, Wizards World видео, рпг, RPG, Wizards World | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх