17:22
World of Dragons обзор ігри

World of Dragons обзор ігри

World of Dragons обзор ігри

World of dragons online ігра

Новинка mmorpg 2013 року, яка лише нещодавно увійшла в стадію ОБТ і стала доступною для широких мас. Розробкою займалася знаменита російська студія і як можна зрозуміти з назви, весь сюжет і геймплей зосереджений навколо драконів і PvP. Ігра World of Dragons онлайн по суті має стандартний геймплей. Вибираєте одну з двох рас, вбивати монстрів, отримуєте досвід. Однак, родзинку ігри становить можливість приручити і виростити ручного дракона.

Ви самі обираєте шлях розвитку свого вихованця. Напевно, не в однієї клієнтської онлайн грі ще не було настільки розгалуженої системи навичок у вихованців. Як правило, пети були лише приємним доповненням до ігрового процесу, а в цій грі дракон - це один з ключових елементів геймплея. Вам доведеться за ним доглядати, захищати його, загалом, піклуватися як про справжнісінькому бойового друга. Незабаром він стане величезним, страшним, і безмежно відданим вам, монстром...і тут починається найцікавіше.

Розробники ігри world of dragons online вирішили перенести класичні наземні ПвП на небеса. Уявіть собі епічні повітряні битви між десятками гравців, які сидять на величезних драконах! Звичайно, класичні наземні ПвП нікуди не поділися, однак наголос зроблений саме на повітряних битвах. Кожен дракон має свої власний набір різних прийомів, тому вам належить набивати цілі комбінації клавіш, щоб завоювати перевагу в повітрі.
Що стосується розвитку гравця, то і тут розробники постаралися на славу. Гравця можна вибрати в самому початку гри, один з чотирьох класів. У міру прокачування, вам стає доступною можливість вибрати одну з двох спеціальностей. Втім, усередині кожної спеціальності існує розгалужена гілка навичок і здібностей, тому варіації розвитку персонажів цілком великі.

Перейдемо до технічної сторони гри. Графіка в грі непогана. Детальне оточення, якісні тривимірні моделі персонажів та ігрових об'єктів, непогані спецефекти - все це залишає суто гарне враження від World of Dragons. Те ж саме можна сказати про звуковий і музичний супровід. Якісна озвучка і в міру пафосна, велична музика допомагають повною мірою зануритися в атмосферу фентазі.

World of dragons видео обзорВ цілому, ігра World of Dragons вийшла вдалою і в перспективі є одним з претендентів на потрапляння в топ онлайн ігор і mmorpg. Вона ще зовсім свіжа і можна не сумніватися в тому, що розробники будуть покращувати ігровий процес частими оновленнями. Якщо ви давно чекали появи на вітчизняному ринку якісну онлайн rpg з упором на масштабні і хардкорні ПвП битви, то можливо World of Dragons - це саме те, що вам потрібно.

World of dragons официальный сайт: www.wod.gamexp.ru


Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, World of Dragons обзор, World of Dragons іграти, World of Dragons, World of Dragons ігра | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 1
avatar
0
1 Натлия • 21:30, 14.12.2014
Поначалу смотрела как брат играет, а когда он уехал учиться, сама начала играть..
Очень клевая игра! Согласна, что главное преимущество этой игры, это - вырастить своего дракона (а то уже не особо прикольно играть в мелкие игры, и выращивать котиков, ежиков и прочее...)!=)
З.Ы. Графика, задания и в целом сюжет игры - отличный! Советую всем. ^______^
avatar
Вверх