20:40
World of Tanks обзор ігри, іграть, реєстрація, офіціальний сайт

World of Tanks обзор ігри, іграть, реєстрація, офіціальний сайт

World of Tanks обзор ігри, іграть, реєстрація, офіціальний сайт

Ворд оф танк крутая онлайн ігра

Ігра World of Tanks стрімко увірвалася на ринок ігрової індустрії. В ній вам належить стати командиром цього сталевого монстра на гусеницях часів Другої світової війни.


На відіну від ігри про другу світову війну War Thunder online, в танках сюжету як такого немає. 

Основне завдання гравця в World of Tanks онлайн полягає в тому, щоб будь-якими способами принести команді перемогу. Необхідною умовою для цього є захоплення ворожої бази або знищення всієї техніки противника. Ігровий процес простий: ви вибираєте танк, забезпечуєте його амуніцією, вибираєте режим битви (стандартний випадковий бій, рота або кланова ворожнеча) і... Поїхали!
 


Кожен випадковий бій триває не більше 15 хвилин, протягом яких відбувається бій 2х команд по 15 гравців у кожній. Кількість бійців в командах може бути різною, але не більше 15 чоловік від команди. Бої проходять на глобальній карті, і за перемогу в таких турнірах команда отримує підконтрольні території.

У ігрі World of Tanks online присутні понад 200 одиниць бойової техніки, що належать 6 країнам учасницям війни. Тут є танки всіх специфікацій: важкі, середні, легкі, самохідні артилерійські установки (САУ), протитанкові САУ (ПТ-САУ). Причому кожен танк індивідуальний за своїми характеристиками і, як наслідок, вимагає від гравця різної тактики ведення бою.


World of Tanks онлайн ігра має безліч прихильників і супротивників, проте всі вони сходяться в одному-плюсі і мінусі ігри, це є її випадково-імовірнісний характер. Це означає, що гравець не вибирає своїх опонентів і союзників. Сам процес бою також рясніє різними імовірнісними подіями, і в середовищі гравців цей феномен отримав прізвисько "ВБР" (великий білоруський рандом). Виражається такий "рандом" у великому везінні одному і, відповідно, невезіння іншому гравцеві.


Графіку в World of Tanks можна сміливо віднести до її сильних сторін. Картинка виглядає чітко і яскраво, немає ніяких зайвих ефектів, таких як, наприклад, розмитість в русі. Звукова складова на висоті - вибухи від фугасних снарядів мимоволі змушують здригатися, рикошети від броні звучать вельми реалістично, чути відлуння від пострілів.
 
Фото World of Tanks
фото World of Tanks


Розробник World of Tanks, компанія Wargaming, зробила дуже цікавий маркетинговий хід. Дистрибутив продукту поширюється абсолютно безкоштовно. Це значить, що гравець не витрачає своїх грошей на придбання ігри. Ігрова економіка виражається в зароблянні срібла і досвіду. Досвід витрачається на дослідження танка. А покупка техніки, додаткових модулів і амуніції можлива за срібло. Хитрість полягає в тому, що у високорівневої техніки витрати срібла часто перевищують прибуток. Це змушує гравця використовувати золото для придбання срібла, преміумного аккаунта (прибутковість за бій збільшена на 50%), преміумної техніки (прибутковість збільшена в 2-3 рази). Золото є другорядною ігровий валютою і обмінюється на реальні гроші.
 
скрыншот World of Tanks

Wargaming випускає оновлення з завидною регулярністю, а величезна команда тестерів не дозволяє дрібним недолікам потрапляти до масового користувача. Завдяки частим патчам гра отримала можливість постійно змінюватися і поліпшуватися: зростає парк техніки, з'являються нові карти, а порівняно недавно була поліпшена фізика і графічна складова.


Що ж ми маємо в підсумку? World of Tanks цікавий, динамічний і, найголовніше, розвиваючийся танковий симулятор. Його система поліпшень порадує будь-якого фаната жанру, а відсутність штучного інтелекту (адже грати ви будете з реальними людьми) додасть азарту, якого так не вистачає в повсякденному житті. В World of Tanks грає вже більше 5 мільйонів чоловік, і якщо вам набридли кров і насильство, що заполонили ігрову індустрію, якщо вам цікава історична спрямованість і реалії світового танкобудування, то заряджайте фугас і в бій!
 
World of Tanks видео обзор
 
 
Якщо ви любите фантастику то ігра metal war online саме для вас. Вона схожа на танки, тільки самі танки тут з майбутнього. Раджу спробувати.
World of Tanks офіціальний сайт ігри: http://worldoftanks.ru
 
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ВІЙНА, World of Tanks онлайн, танки, World of Tanks ігра, шутер, world of tanks, World of Tanks обзор | Рейтинг: 4.2/5
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх