16:13
World of Warships обзор морской онлайн ігри, реєстрація

World of Warships обзор морской онлайн ігри, реєстрація

World of Warships обзор морской онлайн ігри, реєстрація

Ворлд оф варшипс стань королем океану

Одна з найвпливовіших і затребуваних у геймерів студія, wargaming згадала про World of WarShips аж чотири роки тому. На хвилі успіху їх хіта World of Tanks, ніхто і не думав, що доведеться чекати так довго: від дебюту до альфа тесту пройшло 2.5 року. А до закритого бета-тесту ще півтора – він стартував зовсім не давно.

Ні для кого не секрет, що битися з супротивниками доведеться не на життя, а на смерть, з тією лише різницею, що під ногами будуть дельфіни з акулами, а сушу ми побачимо зовсім здалеку. Але не може бути, щоб творці найдостовірнішої техніки у віртуальному просторі не придумали нових фішок у своєму мега проекті World of WarShips. Постараємося зібрати воєдино всю інформацію, доступну в мережі і з'ясувати: це черговий хіт, або просто спроба закріпитися на всіх можливих фронтах.

Офіційний сайт Ворлд оф варшипс не розкриває основних секретів про карти, але чітко позначає кількість регіонів: 16 зон, на які дизайнери поділили Землю-матінку. Причому кожній з них буде приділено достатньо уваги. Як наслідок, безкрає море буде урізноманітнено не тільки опадами супутньої кліматичної зони, але і приємними оку пейзажами. А за запевненням активних бета-тестерів, ще криками чайок, звуками вітру і, звичайно, свистом снарядів.

World of Warships фото

Після сотень танків і десятків літаків, ми всі, звичайно чекаємо такого ж багатства і від World of Warships. Вже достеменно відомо, що ділитися, яке б то не було, кількість морських вовків буде на чотири категорії.

Есмінець. Найшвидші бойові одиниці в битві. Крім гарної швидкості, можуть скористатися димовою завісою, прикриваючи стрімкі атаки, або сплановані відступи.

Авіаносці. Антипод першого корабля: неповороткий і величезний, але не без плюсів.
- Служить базою для військової авіації: за рахунок цього може атакувати в будь-якій точці битви.
- Завжди на сторожі: інформація з бомбардувальників надходить на судно в реальному часі, не залишаючи шансів для тих, хто вирішив залишитися непоміченим.

Крейсери. Міцний середнячок для тих, хто звик і в гущі битви побувати, і працювати швидше веслами, коли запахло смаженим. Мають пристойну швидкість атаки.

Лінкори. На цьому кориті якщо і поїдеш далеко, то точно не скоро. Любителі цих гігантів воліють мінімум пересуватися, але якщо зайняли зручну позицію, постріли їх знарядь відправляють до дельфінів з імовірністю в 99%.

World of Warships скриншот

Як і слід було очікувати від попередників, які побували і на суші, і в небесах, історія Ворлд оф Варшипс на водній гладі буде розвиватися по вже знайомому всім сюжетом. Буде тут і утримання контрольних точок, і масові вбивства супротивників, з метою швидше відстрілятися і отримати довгоочікуваний досвід, будуть і інші, не менш цікаві завдання – цього вчити творців не доводиться.

World of Warships видео обзор

У будь-якому випадку, огляд World of Warships не можна вважати точним, поки інформація доступна тільки для бета щасливчиків. Вони, до речі, діляться спостереженнями тільки з розробниками, щоб ті зробили ігру і почали придумувати вже щось новеньке. Може, World of SpaceShips? Знаєте, такий варіант цілком можливий, адже на нашій планеті wargaming зайняли вже всі можливі місця для битв.

Офіційний сайт World of Warships: http://worldofwarships.ru/

 

Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: ігри з клієнтом, шутер, ігра з клієнтом, онлайн шутер | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх