20:21
Xterium (Икстериум) обзор браузерної онлайн ігри, реєстрація

Xterium (Икстериум) обзор браузерної онлайн ігри, реєстрація

Xterium (Икстериум) обзор браузерної онлайн ігри, реєстрація

Xterium онлайн ігра

Ігра Ікстеріум - новий онлайн проект, який допоможе вам швидко і надовго перенестися в незвичайний космічний світ. Цей проект допоможе геймерам повністю віддатися ігрі, розслабившись і не думаючи про проблеми. Протягом гри ви будете щиро захоплюватися особливостями проекту: його героями, сюжетами, геймплеєм. До слова, ця гра досить динамічна, а, стало бути, нудьгувати вам не доведеться вже точно. Події у вигаданому світі змінюватимуться одне за іншим. 


Що необхідно буде робити в Xterium онлайн? Ну, звичайно ж, битися. А що ще може робити нормальний середньостатистичний геймер в космосі? Ви зможете воювати одночасно з цілими ешелонами супротивників. Сотня? Легко! Тисяча? Та так адже тільки цікавіше! Ваша мета в проекті - отримати звання імператора, а, відповідно, заробити авторитет самого мудрого і досвідченого гравця. 


Цей проект досить невимогливий, тому щоб почати гру, вам не потрібно буде завантажувати і встановлювати які-небудь додаткові ігрові клієнти і програми. Іграти Xterium можна буде прямо з браузера. Єдина обов'язкова умова в Xterium - реєстрація. Однак цей процес тут настільки простий і нескладний, що ви навіть не помітите, як впораєтеся з ним! Весь інтерфейс гри представлений російською мовою, а тому розібратися з умовами реєстрації та використання проекту буде абсолютно нескладно. У спеціальній реєстраційній формі вам потрібно буде прописати свою адресу електронної поштової скриньки, пароль і деякі додаткові дані (заповнюючи форму, орієнтуйтеся на підказки - в них все зрозуміло і доступно пояснено). Після реєстрації ви зможете в Xterium грати прямо зі свого браузера. 

xterium скриншот


Попереду вас чекає прикладати максимум зусиль, створюючи унікальні економічну і військову структури у власній галактиці. Власне кажучи, на цьому і побудована вся ігра Xterium . Вашому героєві належить здійснювати масу досліджень. Чим більше досвіду буде у персонажа, тим більше відкриється доступних досліджень. 


Щоб гра була більш цікавою та організованою розробники додали в Xterium онлайн можливість створювати альянси і битися за перемогу разом з іншими геймерами. Створення коаліцій і взаємовідносини між альянсами - справжня військова наука, яку вам належить вивчити в доскональности. 


Гра розпочнеться для вас на крихітній планетки, яку вам доведеться розвивати надалі. В один прекрасний момент ваші старання будуть оцінені по достоїнству, і ви зможете з гордістю говорити про те, що Xterium ігра, яка дозволила вам створити справжню столицю імперії власними руками. Способів розвитку багато, і кожен з них при бажанні ви зможете особисто оцінити. Ви зможете бути: 
1 Шахтарем. 
2 Шпигуном. 
3 Професійним воїном. 

Xterium видео обзор


Щоб домогтися успіху, вам необхідно буде іграти в Xterium уважно, не тільки розвиваючи лінію нападу, а й зміцнюючи власну оборону. Все в проекті створено для того щоб люди отримували задоволення від ігри. Не вірите? Перевірте самі!

Офіційний сайт Xterium:  http://xterium.ru 

 
Просмотров: 8 | Добавил: Midav | Теги: Xterium, космічна ігра, Xterium онлайн, Xterium ігра, стратегія, браузерна ігра, космічні ігри | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вверх